18.10.2013

Doesn't matter! :c

Cześć.

Ten tydzień był straszny! Mam na koncie już trzy 2, a z matematyki mam same 3 (chyba trzy)... problem w tym, że ja w życiu nie miałam z matematyki trójki, nigdy! Mam wielką nadzieję, że ktoś wynajdzie maszynę, dzięki której powrócę do rozpoczęcia roku i zacznę wszystko od nowa. jest ciężko, nie daję rady! Przynajmniej z WOS'em, Historią i Matematyką... Z reszty mam 3, 4 i 5 :D Weźcie mnie zmotywujcie :(

A piszę totalnie od czapy... Tak tylko, żebyście wiedzieli, że żyję! Chociaż wolałabym nie.... Zawiodłam siostrę, jest mi tak przykro <łezka spływa mi po policzku, a obraz rozmazuje się>.

Paaaa :c

5 komentarzy:

 1. Heh, ja raz miałam 3 z matmy

  palyna-paulina.blogspot.be

  OdpowiedzUsuń
 2. Posłuchaj. Oceny nie są odzwierciedleniem naszej wiedzy. Są przedmioty, z których dostaję dobre oceny, inne złe. Jednak życie toczy się dalej. Kilka dwójek czy trójek o niczym nie świadczy. Ważne byś szła dalej.

  Nie znam Twojej siostry, jednak wydaje mi się, że nie zawiodła się na Tobie, po prostu wymaga od Ciebie i stara się Ciebie zmotywować.

  OdpowiedzUsuń
 3. ten tydzień chyba dla nas obu był pechowy, ale trudno od kilku złych ocen świat się nie zawali, najważniejsze są wyniki z egzaminu gimnazjalnego i matury bo to tak naprawdę odzwierciedla naszą wiedzę.
  nie załamuj się! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Noo, ocenami nie warto się przejmować. Są oczywiście ważne, jednak nie najważniejsze.Najważniejsze jest to, co ci zostanie w głowie, bo na sprawdzian można się wykuć i dostać piątkę, a za tydzień nie pamiętać nic.
  Sky ma rację - egzamin i matura są najważniejsze.
  Więc don't worr - be happy. Jakoś to będzie. Oceny można poprawić.
  Trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej śliczny blog!!!
  Bardzo mi się tutaj podoba!
  Obserwuję <3
  Bardzo mi zależy, żebyś zobaczyła mój bloga, bo uwielbiam twojego!!!!!
  http://kolorowa1233.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już komentujesz, zostaw link do swojego bloga- będzie mi łatwiej trafić.

Dzięki za komentarz♥