25.09.2013

God, I'll please weekend.

Cześć.

Ta szkoła wykańcza, jednak uwielbiam do niej chodzić. Polubiłam też naukę, sprawia radość. Od podstawówki, aż przez 1. gimnazjum uwielbiałam matematykę, teraz mam co do niej wątpliwości. Może to wina tego, że siedzę z Alą, która niezbyt lubi się uczyć... no, ja przy niej nieźle nie uważam i połowy zadań nie rozumiem. Chyba się przesiądę, będzie lepiej jak usiądę sama ;| Jest coraz trudniej, ALE damy radę nie?! (nieee xd.). Jutro czekają mnie kwadraty liczb 1-20 i sześciany liczb 1-10 także lecę obejrzeć Pamiętniki (z) Wampirów i będę się edukować ;) A no jeszcze powiem, że wypożyczyłam książkę, napiszę o niej... nie, nie jutro... Jutro mam randkę z angielskim, geografią, WOS'em i... czymś o czym zapomniałam. OCZYWIŚCIE!

A że nie mam żadnych zdjęć proszę...

I DON'T CARE

The Hunger Games

vampire diaries

Jéssica Taylor | via Facebook

Jak Wam idzie edukowanie się?
Na raziee ;]

3 komentarze:

 1. Ja się nie edukuję, bo jestem chora i mam lenia.
  Ooo, ja też oglądałam Pamiętniki. Ale po chyba dwóch czy trzech sezonach zaprzestałam z powodu tego, że czekałam na kolejny, a potem jakoś o tym wszystkim zapomniałam. ;p
  Pozdrawiam, Nessa.
  _________________
  pisane-atramentem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. powodzenia w szkole! ;) ja też lubię się uczyć i siedzieć w szkole, edukowanie mi jakoś idzie, przynajmniej teraz mam tylko raz w tygodniu szwedzki to zaczne chyba wszystko bardziej ogarniać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubi naukę, sprawia mi to dużo radości i satysfakcji jak czegoś nowego się nauczę. Dasz radę. Z czasem zaczynasz wszystko rozumieć. Ja lubiłam zawsze matematykę, w gimnazjum zaczęłam jej nie rozumiem, jednak teraz w liceum w pełni rozumiem stary materiał, gorzej z obecnym.. Jednak trzeba iść dalej.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli już komentujesz, zostaw link do swojego bloga- będzie mi łatwiej trafić.

Dzięki za komentarz♥